10 грудня в Київський міський центр нефрології та діалізу в приміщенні консультативної поліклініки відбулася чергова зустріч орфанних пацієнтів та їх родин з адміністрацією і лікарями!




Всі, хто зареєстрований на обліку, в черговий раз отримали на півроку набори лікувальних продуктів з низьким вмістом білку, які є невід’ємною частиною дієти при тяжкому метаболічному порушенні обміну речовин.




До грудневих свят набори з низько-білковими продуктами отримали діти, віком до 18-ти років, дорослі пацієнти і пацієнти в статусі — тимчасово-переміщені особи з зон бойових дій.







Від імені Благодійної Організації «Об’єднання батьків дітей хворих фенілкетонурією «Покоління»» висловлюємо щиру вдячність адміністрації імедичному колективу КНП «Київський міський центр нефрології та діалізу» за високий професіоналізм, відданість справі і особистий внесок у забезпечення пацієнтів з фенілкетонурією спеціальними дієтичними низькобілковими продуктами харчування за рахунок Державного бюджету.

Не дивлячись на воєнний стан в Україні, робиться все необхідне для покращення якості життя тяжко хворих орфанних пацієнтів.Кожен працює на своєму фронті!💙💛Дякуємо ЗСУ!Слава нашим медикам!Слава Україні!🇺🇦